Odliczanie dni do Bloggers Photo Meeting

08:00

Już za parę dni spakuję do samochodu cały mój fotograficzny sprzęt i z całą rodziną (taki los mamy karmiącej ;) wyruszę w stronę województwa świętokrzyskiego... Już wiecie o czym mowa? Jeśli śledzicie choć trochę wnętrzarską blogosferę, to pewnie obiło Wam się gdzieś o uszy (lub raczej rzuciło w oczy) wydarzenie, które w najbliższy weekend organizuje Iza z Colores de mi alma. Podczas gdy moje chłopaki będą zażywać uroków starachowickich kąpielisk i lasów, ja bynajmniej nie będę się obijać, bo plan spotkania, a właściwie warsztatów fotograficznych jest bardzo bogaty w atrakcje. Iza nie tylko zgodziła podzielić się z nami swoją wiedzą fotograficzną (a ma czym - w końcu nie z przypadku została laureatką Grand Prix Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska), ale w dodatku zaprosiła nas w tym celu do starego drewnianego domu swoich rodziców, który w pocie czoła remontowała całe lato. Czeka nas więc wszystko to, co blogerki wnętrzarskie lubią najbardziej - robienie aranżacji (w planach stylizacje stołów w trzech różnych stylach), fotografowanie ich, podziwianie spektakularnej wnętrzarskiej metamorfozy (po zaledwie kilku zdjęciach przed i po już wiem, że taka będzie) i... spędzenie dwóch dni w towarzystwie pokrewnych blogowych dusz. Pomyślałyśmy też o Was i przy udziale sponsorów naszego spotkania przygotowałyśmy kilka niespodzianek. Już teraz zdradzę, że kilka z nich będzie miało miejsce na Instagramie, gdzie na naszych profilach będziecie mogli wygrać nagrody w krótkich jednodniowych konkursach (znajdziecie mnie tam jako @gutworzy, a hashtag naszego wydarzenia to #bloggersphotomeeting). Warto więc zapoznać się z listą wszystkich uczestników i próbować szczęścia w zabawach. Do zobaczenia więc!

W Blogger Photo Meeting udział wezmą:
Iza z bloga Colores de mi alma (organizatorka)
Lu - Enjoy Your Home (współorganizatorka)
Beata - For Rent For Living (współorganizatorka)
Ania - Anicja's White Space
Agnieszka - Pretty Pleasure
Ania - Scraperka blog
Agnieszka - Agnetha Home
Ola - Fotobloo(g)
Renata - Dom Artystyczny
Jagoda - Loving It
Iza - My Love Shabby
Karolina - House Loves

Spotkanie powstaje przy udziale:
More Than Jar
By Light
Amazing Decor
Anita się nudzi
AnyThing
Juno.mex
Taftyli
Dekoruj Sam
Smukke
Grycan
Grow RAW
Live Beautifully
IKEA
Plantacja Drzewek Oliwnych
Izabela Perez Harriette PHOTOGRAPHY


 • Share:

You Might Also Like

8 komentarze

 1. czytałam o waszym spotkaniu, życzę wielu emocji, ciekawych kadrów i przede wszystkim udanego spotkania w grupie ludzie z takimi samymi zainteresowaniami
  bawcie się dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. No to tylko czekać na masę waszych zdjęć, wpisów no i nowych projektów!!!
  Super inicjatywa - i pewnie super zabawa....

  Pozdrawiam,
  Martita

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, aż po cichu zazdroszczę, a głośno życzę fantastycznej zabawy i przesyłam uściski!:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny event. Życzę bogatych wrażeń i czekam na relacje. Gratuluję też udziału w wydarzeniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe wydarzenie. Mam nadzieje, ze się uda jak najlepiej:)

  Pozdrawiam i zapraszam w moje skromne, artystyczne progi: kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie bym zobaczyła takie zdjęcia przed i po wnętrzarskiej metamorfozie. Takie lubię najbardziej, bo najwięcej można się z nich nauczyć. Życzę miłej i owocnej zabawy.

  OdpowiedzUsuń