Nowe życie starego mebla - ruszam z moim kursem online!

23:17

 


Przeprowadź kompletną metamorfozę jednego mebla w 4 tygodnie

BEZPŁATNA pilotażowa wersja kursu online


W tym kursie poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces odnawiania drewnianych mebli - począwszy od znalezienia i wyboru odpowiedniego mebla na początek, skompletowania najpotrzebniejszych narzędzi (spoiler: nie trzeba mieć wcale całego warsztatu!) aż po wybór sprawdzonych nieśmierdzących farb. 
 
Nauczę Cię, jak dobrze oczyścić mebel ze starych powłok i odpowiednio przygotować go do malowania, podpowiem konkretne kolory, które zawsze dobrze wyglądają na meblu, a także pokażę dokładnie, w jaki sposób go malować, żeby efekt końcowy napawał Cię dumą. 
 
Przestaniesz działać po omacku i po czterech tygodniach będziesz miała gotowy niepowtarzalny mebel, którym będziesz mogła urządzić dom PO SWOJEMU.
 
Kurs stworzyłam dla kobiet, które chciałyby nauczyć się, jak od zera w prosty sposób samodzielnie odnawiać drewniane meble i malować je farbami akrylowymi. Odnajdą się tu także kobiety, które mają już za sobą pierwsze próby, ale potrzebują wsparcia technicznego, podpowiedzi co do wyboru produktów oraz motywacji do dokończenia zaczętych projektów.

Kurs trwa 4 tygodnie od 20. lutego do 19. marca.

Aby wziąć udział w kursie, kliknij TUTAJ i wypełnij formularz

 
Jeśli po wysłaniu formularza nie otrzymasz e-maila powitalnego, sprawdź w folderze SPAM. Jeśli i tam go nie będzie (gagatek jeden!), napisz do mnie na aga@gu-tworzy.pl

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze